Cyber Risk "Veri Koruma" Poliçesi

Veri sızıntıları ve ihlallerinin potansiyel hasarlarına karşı yenilikçi bir sigorta teminatı.

 

Bilgi güvenliği uzmanları, halkla ilişkiler danışmanları ve hukuk müşavirleri ile işbirliği içinde, sigorta korumasına ek olarak bir dizi katma değerli hizmet de sunmaktadır.

Domino etkisinin önlenmesi 
Verilerin sızdırılması ve veri kayıpları, düzenleyici kurumlar tarafından idari para cezası uygulanmasına ve Halkla İlişkiler departmanının kabuslar görmesine neden olabilirken, bu tür saldırılar aynı zamanda sunucuların kapatılmasına ve güven ve gelir kaybına neden olabilir. ON BROKER bu durumun önemini anlamakta ve sigorta ve uzman tavsiyelerini de içeren bir koruma paketi sağlamaktadır.

İtibarın korunması
Çözüm ortaklarımızın sağladığı kriz yönetimi, bir şirketin itibarını korumasına ve bir siber ihlal sonrasında onarmasına yardımcı olabilir.

7/24 müdahale
Veri Koruma, müşterilerimizin böyle bir krize en iyi şekilde müdahale edebilmesi için bilişim uzmanlarına erişim sağlayıp, hukuki danışmanlık sağlayabilecek bir öncü hukuk firması ile bağlantı kurulabilmesine ve aynı zamanda şirket itibarını etkileyebilecek olası zararların hafifletilmesine yardımcı olacaktır.

Elektronik veri kapsamı
Bir güvenlik ihlali ya da veri sızdırılması durumu sonrasında, verilerin geri yüklenmesi, yeniden toplanması ve yeniden oluşturulmasını içerir.

 

İdari para cezaları ve soruşturmaları içeren kapsam
Veri sızıntısı ile ilgili olabilecek soruşturmaları ve yasal olarak sigortalanabilen, veri koruma düzenleyici kurumlarının uyguladığı idari para cezalarını içerir.

Kimler bu teminattan yararlanabilir?

Günümüzde, neredeyse her işletme, kritik öneme sahip verilere dayanarak hareket etmektedir. Veri Koruma, Mali Kurumlara ek olarak çoğu kuruluşun göz önünde bulundurabileceği bir seçenektir.

Neler kapsama dahil değildir?

Veri Sorumluluğu
Kişisel veya kurumsal verilerin ihlali ile bağlantılı zararları ve savunma masraflarını karşılar.

İdari Yükümlülükler
Bir veri koruma soruşturması ile bağlantılı hukuki danışmanlık ve temsile ilişkin profesyonel hizmet ücretleri ile düzenleyici kurumların uygulayabileceği sigortalanabilir veri idari para cezaları için teminat sağlar.

Elektronik Veriler
Bir sızıntı ya da ihlal sonrasında verilerin geri yüklenmesi, yeniden toplanması veya yeniden oluşturulması ile ilgili maliyetleri kapsar.

Sigorta, otomobiller, sağlık sektörlerinden tüyolar, duyuru ve kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Bültenimize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Konacık Mahallesi, Atatürk Bulvarı

No: 203 D.3 Bodrum 48400 Muğla

TEL-FAX 0 252 586 10 10

sor@onbroker.com.tr

www.onbroker.com.tr

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

© 2014-2016, Tüm hakları saklıdır.