Şirket Tanımı

Biz, sigorta sektöründe uzun yıllar profesyonel tecrübe edinmiş, konusunda uzman, sigortacılığı mesleği olarak benimsemiş bir ekibiz. Sigortalılara en kaliteli hizmeti sunmak için güç birliği oluşturan ekibimiz, gerekli altyapıyı tamamlayarak Hazine Müsteşarlığından aldığı ruhsatla Güney Ege Bölgesinin ilk ve tek sigorta brokerlik şirketi olarak 2014 Ağustos ayında, Bodrum’da hizmete başladı.

 

Sektörde güçlü olan çeşitli sigorta şirketleriyle çalışacak olmamız, sigortalılarımızın ihtiyaçlarına esnek çözümler geliştirmemizi sağlayacaktır. Her bir sigortalımızın ihtiyacının ve beklentisinin tek ve benzersiz olduğunu biliyoruz ve çalışmamızı her bir müşterimize göre özelleştirmeyi planlıyoruz. Konusunun uzmanlarından oluşan ekibimizin tek amacı sigortalılarımızın güvencede olmalarını sağlamaktır. Bu memnuniyeti en üst düzeyde tutmanın yolunun da ekibimizin yetkinliğinden geçtiğinin farkındayız.

Vizyonumuz

Etkin, güçlü, sektöre yön veren, bu bölgenin lider sigorta brokerlığı şirketi olmaktır. Sizin için daima en iyi çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz. Kurumunuzun veya sizin sigorta gereksinimlerinizi karşılarken; yasalar, sosyal sorumluluk ve etik ilkeler içerisinde kalmayı ön planda tutuyoruz.

 

Misyonumuz

Konularında deneyimli uzman yönetici ve çalışan kadromuzla müşterilerimize sigorta bilinci ve risk yönetimi hizmetini vermek. Sahip olduğumuz teknik - satış altyapımız ile piyasalardaki değişim ve gelişime kolayca adapte oluruz. Bunların yanında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile devamlılığı sağlamak da temel hareket noktamızdır.

Hedeflerimiz

Amacımız sigortalılarımızın varlıklarını en iyi şekilde koruyacak sigorta planlarını ortaya çıkarmak. Bu doğrultuda öncelikle sigortalılarımızın durumunu ve ihtiyaçlarını anlamak adına bir risk analizi yapıyoruz. Net tabloyu ortaya çıkardıktan sonra ise tecrübemizi ve bilgi birikimimizi ekleyerek ihtiyaçların giderilmesi için çalışmaya başlıyoruz. Çalışma yöntemimizi her bir sigortalı için özelleştiriyoruz çünkü biliyoruz ki her birinin beklentisi farklıdır.

Sigorta, otomobiller, sağlık sektörlerinden tüyolar, duyuru ve kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Bültenimize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Konacık Mahallesi, Atatürk Bulvarı

No: 203 D.3 Bodrum 48400 Muğla

TEL-FAX 0 252 586 10 10

sor@onbroker.com.tr

www.onbroker.com.tr

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

© 2014-2016, Tüm hakları saklıdır.